چشم انداز


گروه سرمایه گذاری و توسعه زاگرا پس از سالها بررسی های دقیق کارشناسی شده در زمینه های مهم اقتصادی و معیشیتی جامعه و تحلیل مشکلات پیرامونی و برگزاری نشست های موثر با سازمان ها و ارگانهای مختلف بر آن شد که با ایجاد یک مجموعه کامل از متخصصین و مدیران و کارشناسان مسائل گوناگون در جامعه و حمایت همه جانبه از جوانان و ایجاد انگیزه در سطوح جامعه ایرانی در کنار رفع مشکلات و معضلات اقتصادی موجود، بستر همکاری و همراهی با کارفرمایان و متقاضیان را فراهم آورد.

لذا این مجموعه در مسیر تحقق چشم انداز و اهداف استراتژیك خود، با ایجاد هسته‌های سازمانی توانمند و قوی و همکاری با سازمانها و ارگانهای کشور و نمایندگی‌های معتبر در بازارهای هدف ایجاد بستر خدمات مهندسی و اقتصادی، توانسته است در جایگاه رشد متوازن پایدار و ارتقای امنیت مالی و اقتصادی کارفرمایان محترم دست یابد. چرا كه تبدیل شدن به مجموعه‌ای "پیشتاز" و "سرآمد" در عرصه‌ی ارائه‌ی خدمات مشاوره فنی – مهندسی به همراه تولیدات صنعتی، با تكیه بر "كیفیت برتر"، "جلب اعتماد در سایه‌ی صداقت و سلامت"، "تعهد و مسئولیت‌پذیری" و عبور از مسیرهایی درست و سنجیده میسر شده، به نحوی كه توانسته است در ایران اسلامی جزء مدعیان عرصه صنعت و ساختمان توام باهم مطرح باشد. اكنون "گروه سرمایه گذاری و توسعه زاگرا" وظیفه‌ی خود دانسته و مفتخر است، تمامی این تجارب‌گرانبها و ارزنده را كه در خلال سالها تجربه اندوزی توسط تیم مهندسی خود به دست آمده را در اختیار متقاضیان ارجمند و نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار دهد.

تحقیقات بعمل آمده در تشریح وضعیت اقتصادی کشور مبین آن است که برای جلوگیری از هدر رفت منابع سرمایه در کشوری که قدرت های بزرگ اقتصاد جهانی در برابر آن قرار گرفته است، ایجاد بستر و زمینه های مناسب سرمایه‌گذاری در داخل کشور می‌باشد. ارز راکد در دست مردم بعنوان بخش سرمایه گذاران است و می‌بایست به سمت بازار سرمایه منتقل شود. لذا میتوان با جذب سرمایه گردان در غالب مجموعه های هلدینگ و کارگروه های تعاونی، کاری کرد که بخش عظیمی از مشکلات معیشیتی و اقتصادی حاکم بر جامعه مرتفع گردد و اشتغالزایی و توام با آن نیازهای اقتصادی جامعه در بخش های مهندسی و تولیدات مختلف مرتفع گردد. پی جویی در کشف علت های اصلی ضرورت پیدایی و پیکربندی تعاون و همکاری، ما را بر آن داشت که با گردآوری کادری مجرب، با بیش از چند دهه فعالیت در عرصه های مختلف اقتصادی، صنعتی، عمرانی و خطوط تولید و اعتقاد به موارد فوق و تعریف مدیریت ارزش نسبت به تأسیس گروه فنی و مهندسی زاگرا اقدام نماییم.
توانمندی های قابل دفاع مجموعه پرسنل این شرکت با تکیه بر توان بالای فنی و مهندسی بهمراه حضور نیروهای سختکوش و با درایت، شرایط مساعدی ایجاد کرده است که هم اکنون میتوانیم با افتخار و سربلندی، از نقش کارساز و حضور فعال خود ، بعنوان یک هلدینگ معتبر، مصمم و مقتدر در زوایای مختلف اقتصادی کشور سخن به میان آوریم.
و با اقتدا به فرمایشات مقام معظم رهبری، اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال و حمایت از کالاهای ایرانی، بر آن شدیم که با خلق آینده ای تعریف شده، شناخت از مزیت های داخلی شرکت های عضو گروه فنی و مهندسی زاگرا فعالیتهای مجموعه را در صنعت، تولید و مسکن، انتخاب نموده و توسط یک مدیریت آگاهانه بر زنجیره ارزش افزوده، نهادسازی، ظرفیت سازی و پیاده سازی سیستم های مدیریت را مبنای اصلی قرار داده ایم.
و در این راه بصورت مستمر گام بر میداریم.
مدیرعامل
علیرضا رستی