شرکت های تابعه

شرکت پارس زاگرس صنعت

گروه سرمایه گذاری و توسعه زاگرا بمنظور سرمایه گذاری رسمی در پروژه های صنعتی و ساختمانی با ایجاد شرکت پارس زاگرس صنعت در اداره ثبت شرکت های تهران به ثبت رسیده است. سرمایه شرکت معادل ۶۰۰۰۰۰۰۰۰۰ ریال می‌باشد.
در حال حاضر این مجموعه با سرمایه گذاری در پروژه های صنعت و ساختمان از زمان تأسیس تا کنون خدمات بی شائبه ای را به سهامداران ارائه نموده است.
بیشتر

شرکت مثلث زاگرس ایرانیان

شرکت مثلث زاگرس ایرانیان (سهامی خاص) تحت شماره ۵۱۳۵۲۳ در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی به ثبت رسیده است. این مجموعه با روش های مدیریتی و سیستم های اجرایی بعنوان بازوی فنی مهندسی، در تمام زمینه های مهندسی و مهندسی معکوس با هدف بهبود سودآوری، کاهش هزینه ها، مدیریت زمان و افزایش هماهنگی برای انجام خدمات مهندسی، مدیریت پروژه های صنعتی و عمرانی در کشور فعالیت خود را آغاز کرده است که مهمترین آن گردآوری مجموعه ی مشاورین و مهندسین مجرب و با سابقه بصورت زیرمجموعه هلدینگ مثلث زاگرس ایرانیان درعرصه صنایع فولاد، نفت و گاز، نظام مهندسی ساختمان و تعامل با شرکت های معتبر در داخل و خارج کشور به منظور ارتقاء دانش مهندسی و فن آوری های روز، کاهش هزینه های جاری و متحمل به پروژه ها در بخش های صنعتی و عمرانی فعالیت میکند.
این مجموعه، با ایجاد روش ها و تخصصی نمودن فعالیت ها، جهت پیشبرد اهداف تعریف شده در سیستم مدیریت (BIM) ، به مجموعه ی تعاونی ها و کارفرمایان خود خدمات بی شائبه ای ارائه مینماید.
بیشتر

گروه کارخانجات تولیدی زاگرا

گروه کارخانجات تولیدی زاگرا در استان فارس و منطقه جنوب کشور در سال ۱۳۸۵ تاسیس شده است و در سال ۱۳۸۸ به بهره برداری رسیده است. پس از آن با برنامه ریزی دقیق مدیریت و استفاده از توان مهندسی و کادر متخصصین مجرب بازاریابی با بررسی ظرفیت های پنهان منطقه جنوب کشور عزیزمان ایران اقدام به افزایش کارخانجات زیرمجموعه و استفاده از خطوط پیشرفته تولید با راندمان بالا نموده است.
گروه کارخانجات تولیدی زاگرا تحت برند زاگرا مجموعه بزرگی است از فعالیتهای صنعتی و غیرصنعتی و خدماتی که در منطقه جنوب کشور در حال فعالیت می‌باشد. این گروه تولیدی در حال حاضر در زمینه های تولیدات صنعتی اعم از (سیستم های سرمایشی و گرمایشی، سیستم های ازن ژنراتور، دستگاههای UV تابلوهای برق فشار متوسط و فشار ضعیف) و تولیدات غیرصنعتی اعم از (منسوجات چرمی کیف و کفش) فعالیت های چشمگیری داشته است .
اگر محدودیت های بی رحمانه اقتصادی در سال های اخیر و از جانبی دیگر واردات بی رویه کالا و قوانین کسب و کار اجازه می داد، مطابق سند چشم انداز گروه، هم اکنون شاهد ایجاد حداقل ۵۰۰ فرصت شغلی در این گروه بودیم. با این وجود، گروه زاگرا همچنان در تلاش است تا طرح های توسعه اقتصادی خود را عملیاتی نماید و با محور قراردادن تلاش برای پیشرفت و آبادانی کشور در راستای بیانات مقام معظم رهبری که واردات کالاهای دارای تولید داخل را مایه شرمساری در مقابل تولید کنندگان و فروشندگان خارجی خواندند، تولید ملی را روح و رونق تازه ببخشد و در آینده ای بسیار نزدیک شاهد روند صادرات محصولات تولیدی گروه زاگرا به کشورهای پهناور منطقه اوراسیا و حاشیه خلیج فارس باشیم.
بیشتر

شرکت تعاونی زاگرس صنعت بخار

شرکت تعاونی زاگرس صنعت بخار بعنوان یکی از بزرگترین شرکتهای تولیدی تحت برند زاگرا با ماموریت تأمین، تولید و اجرای تجهیزات سیستم های موتورخانه ای به شماره ثبت ۴۹۶۶۳ تأسیس گردیده‌ است. و تا کنون به عنوان یکی از موفق ترین شرکتهای مهندسی، ساخت، تأمین و نصب سیستم های گرمایشی چندین پروژه بزرگ را اجرا نموده است. سیاست شرکت مادر تخصصی از خرید بخشی از سهام این شرکت ورود به فعالیت های ساخت و تولید بمنظور افزایش توان مهندسی، پایه و دانش مدیریت مهندسی در عرصه صنعت و ساختمان می‌باشد.

بیشتر

گروه سرمایه گذاری و توسعه زاگرا

گروه سرمایه گذاری و توسعه زاگرا با نام اولیه گروه فنی مهندسی زاگرا در سال ۱۳۸۵ ه.ش با حمایت و اراده جمعی از جوانان جامعه ی مهندسی تأسیس و راه اندازی گردید. در ابتدا فلسفه اصلی این گروه فنی و مهندسی تکیه بر سواد و تجارب مهندسی اعضا در راستای ایجاد بسترهای مناسب کار و همکاری بنا گردیدکه به منظور دسترسی به این مطلوب، با تحقیق و پژوهش در بازار کار داخل و خارج از کشور و تمایل همکاری شرکت های متنوع با مجموعه زاگرا، باعث شد که پس از گذشت ۱۰ سال از تشکیل این گروه با توجه به تغییر شخصیت های حقیقی به شخصیت های حقوقی و گسترده شدن موضوع فعالیت های شرکتهای عضو گروه، به یکی از بزرگترین هلدینگ های اقتصادی در منطقه جنوب کشور تبدیل گردد. در حال حاضر انواع شرکت های سهامی و شرکت های تعاونی وشرکت های مختلط سهامی تابعه هلدینگ زاگرا می‌باشند. سرمایه هلدینگ از تاریخ یکم فروردین ماه ۱۳۹۸ در بازار فرابورس فعال شده است. سرمایه اولیه هلدینگ ۱۰ میلیون ريال بوده که طی تغییرات متوالی نهایتا در سال ۱۳۹۸ به مبلغ ۱ میلیارد ریال رسیده است. همچنین نام آن از " گروه فنی مهندسی زاگرا " به " گروه سرمایه گذاری و توسعه زاگرا " تغییر یافته است.


شرکت پارس آراد تهویه بینا

شرکت پارس آراد تهویه بینا، با چشم اندازی وسیع، عزم و اراده خود را بر این داشته تا منطقه جنوب کشور را به عنوان قطب عظیم صنعتی و بازرگانی در زمینه تولیدات سیستم های سرمایشی و تجهیزات موتورخانه ای سنگین و نیمه سنگین به شماره ثبت ۵۰۳۲۵ تأسیس گردیده است. دیدگاه تخصصی بازرگانی مجموعه بر این است که محصولات تولیدی را در عرصه واردات به کشور غنی و بی نیاز سازد. محصولات این شرکت توسط خط تولید گروه کارخانجات تولیدی زاگرا در منطقه جنوب کشور تولید و عرضه خواهد شد. و همزمان در بخش بازرگانی شرکت مادر تخصصی پارس زاگرس صنعت عهده دار اخذ تمامی مجوزها و استانداردهای روز جهان جهت مجموعه تولیدات گروه تولیدی زاگرا جهت عرضه به بازار داخل کشور و صادرات محصولات تولیدی با برند زاگرا به کشورهای منطقه وسیع اوراسیا و حاشیه خلیج فارس می‌باشد.

بیشتر

شرکت آندیا سازه سپهر

شرکت آندیا سازه سپهر تابعه شرکت مثلث زاگرس ایرانیان سهامی خاص با شماره ۴۹۸۹۴ در اداره ثبت شرکت های شیراز به ثبت رسیده است. این شرکت با هدف ارائه ی خدمات فنی و مهندسی با داشتن مهندسان و اکیپ های فنی توانمند خود در زمینه اجرای کلیه پروژه های سازه ای و معماری با بهره گیری از انتقال دانش فنی حاصل از تجربیات مختلف در پروژه های متعدد و قابلیت های خاص خود و نیز هدف رضایتمندی کارفرما توانسته است با ایجاد طراحی نوین و رویکردی متفاوت در اجرای پروژه ها با توجه به جزئیات و نحوه اجرای فضا های مدرن و کلاسیک با تلفیق مدرنیته شدن فضای شهری و دیدگاههای نوین انسانی گامی موثر در جهت تحقق هدف مشتری مداری با ترکیبی از زیبایی و کیفیت با داشتن چندین نمایندگی رسمی از محصولات ساختمانی نظیر ( کوبیاکس، ساپورت و اتصالات نوین تأسیساتی، عایق های الاستومری فیتافلکس و...) آمادگی ارائه کلیه ی مراحل خدمات رسانی در خصوص پروژه های بتنی و ساختمانی (کلی-جزئی) - اجرای اسکلت و نوسازی، بازسازی، سازه های عرشه فولادی، کوبیاکس، یوبوت، دال بتنی و غیره به کارفرمایان پروژه های صنعتی و ساختمانی در سطح استان فارس و جنوب کشور می‌باشد.
بیشتر

شرکت پوریا پلاست کاوه

شرکت پوریا پلاست کاوه تابعه شرکت مثلث زاگرس ایرانیان سهامی خاص در سال 93 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی شیراز ثبت گردید. این شرکت با تولید انواع نایلون های مصرفی و صنعتی شروع به فعالیت کرده است. شرکت پوریا پلاست کاوه مفتخر است که با تولید و تهیه پکیجی در قالب نایلون های یکبار مصرف، 28 نوع محصول مختلف را وارد بازار کند، همچنین با گذشت زمان موفق به جذب مشتریانی از کشورهای همسایه همچون عراق، عمان، افغانستان، امارات و ترکمنستان شده است.
فعالیت این شرکت مختصر به تولید محصول نمیشود و به دلیل حضور گروهی متشکل از مهندسین پلیمر و افراد پر تجربه در زمینه طراحی محصول و ماشین آلات صنعتی، خدماتی از جمله راه اندازی صفر تا صد مجموعه های تولیدی در زمینه قطعات پلاستیکی خصوصا نایلونی، ارائه می دهد.
به تازگی شرکت وارد فیلد جدیدی از فعالیت خود شده که شامل تولید قطعات و سطوح از آمیزه ی چوب و رزین می باشد، و قابلیت استفاده بسیار بالایی در دکوراسیون داخلی ساختمان ها و موارد مشابه آن را دارد.

بیشتر

شرکت شیراز تأسیسات جنوب

این شرکت به منظورطراحی، ساخت و اجرای مجموعه های آبی (استخر، سونا و جکوزی)، پارک آبی، ساخت حمام ترکی، ساخت حمام سنتی، عایق کاری و آب بندی، ساخت آبنما، غارنمک، اتاق برف، اتاق باران، پاتیناژ بصورت کاملا استاندارد و تخصصی در سال ۱۳۸۵ به ثبت رسیده است. لذا جهت اطمینان حال مشتریان عزیز ضمن اعطای گارانتی پایداری کیفیت، ضمانت اصالت سازه استخر از جانب شرکت بیمه سامان ارائه می‌نماید.


شرکت آرکا سازه قنات کیان

شرکت آرکا سازه قنات کیان با شماره 51071 در اداره ثبت شرکت های شیراز به ثبت رسید و فعالیت خود را در صنعت آب و فاضلاب، کشاورزی و آبیاری و زهکشی آغاز کرد. در دنیای رقابتی امروز این شرکت با گردآوری مجموعه ای از کارشناسان و متخصین استفاده از تجهیزات، دانش و فناوری های روز دنیا به لطف خداوند متعال و با به کار گیری پرسنل مجرب و کار آزموده در راستای سیاست های دولت جمهوری اسلامی ایران تاکنون موفق به عمران و آبادانی هزاران هکتار از اراضی ایران عزیز گردیده است. امید است با اتکا به دانش مدیران و کارشناسان خود بتوانیم پاسخگوی کلیه نیازهای فنی و کیفی مشتریان و کارفرمایان عزیزمان باشیم.

بیشتر

شرکت تعاونی آمایش هدف زاگرس

شرکت تعاونی آمایش هدف زاگرس تابعه شرکت مثلث زاگرس ایرانیان در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری شیراز به ثبت رسیده است. با توجه به اهداف کلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مسكن از جنبه هاي مختلف اقتصادي، به عنوان يك دارايي و سرمايه تلقي مي شود. احداث يا خريد مسكن تدبيري براي تثبيت دارايي است و يك نوع سرمايه گذاري مطمئن براي خانوارها به حساب مي آيد. مسكن در ثبات اقتصادي و بهزيستي خانواده ها نقش اساسي دارد. از نظر اجتماعي، مسكن شرايط مطلوب را براي خانواده به منظور تحقق فعاليت هاي آن ها فراهم مي نمايد. همچنين ثبات و همبستگي خانواده را موجب مي شود. مسكن بر مشاركت خانواده در اجتماع بزرگتر نيز موثر است. خانه نزديكترين فضاي مرتبط با انسان است و انسان اولين تجربه رابطه خود با دگران را درآن مي آزمايد. لذا در راستای اهداف اصلی جنبه های خانه دار شدن اقشار عام جامعه بخصوص اقشار کم درآمد، شرکت تعاونی مسکن آمایش هدف زاگرس تأسیس گردیده است.
در حال حاضر شرکت تعاونی مسکن آمایش هدف زاگرس یکی از شرکت های فرعی گروه سرمایه گذاری و توسعه زاگرا میباشد.

بیشتر

شرکت تعاونی اکسیر ارژن زاگرس

شرکت تعاونی اکسیر ارژن زاگرس با هدف بهره گیری از دانش فن آوری نوین علم کشاورزی در ارتقاء سطح کیفی خدمات به تلاشگران عرصه کشاورزی – باغداری و گلخانه ای و ارائه بهترین و جدیدترین روشها در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری شیراز به ثبت رسیده است. این شرکت فعالیت خود را در قطب اصلی کشاورزی کشور و مرکزیت استان فارس آغاز نمود و در سال های اخیر با توجه به افزایش رشد جمعیت و روند خشکسالی و کاهش منابع آبی و سطح زمین های حاصلخیز استفاده از تکنولوژی های روز دنیا این مجموعه را به سمت افزایش محصولات کشاورزی در فضایی مکانیزه و محدود بر آن داشت که اقدام به اخذ مجوز های لازم جهت فعالیت در زمینه مشاوره مهندسی،طراحی،اجرای انواع سازه ها و تاسیسات گلخانه ای و سیستم های نوین آبیاری و زهکشی و پمپاژ خانه های آب و کنترل سطح آب های کشاورزی نماید. این مرکز با بهره گیری از کارشناسان ارشد در زمینه گیاهپزشکی ، زراعت و اصلاح نباتات ، مکانیزاسیون و باغبانی و اخذ نمایندگی فروش از شرکتهای معتبر یک مرکز با دیدگاه تعاونی جهت ارتقا سطح ( دانش ، سلامت ، کیفیت ) را ایجاد نموده است و حداکثر تلاش خود را برای برقراری ارتباط تنگاتنگ با کشاورزان و فروشندگان دارد تا بتواند منافع همه این عزیزان را تامین نماید و با تهیه سبد کاملی از کالاهای معتبرترین تولیدکنندگان آماده ارائه خدمات به فعالان بخش کشاورزی باشد . در این راستا فعالیتهای این شرکت به صورت ویژه در اختیار کشاورزان در سطح کشور قرار می گیرد.

بیشتر